• KANGUR MATEMATYCZNY 2018

• Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 📏📐📟

15 marca 2018r. w czwartek odbędzie się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.

Koszt udziału w konkursie to 9zł.

Prosimy, aby uczniowie klas 1-3 wpłacali pieniądze wychowawcom, zaś uczniowie klas IV-VII oraz gimnazjaliści wpłacali pieniądze nauczycielom matematyki do 30 stycznia 2018r.

Zespół matematyków.

• ECHO SZKOŁY

• Nasza gimnazjalna redakcja przygotowała pierwszy numer gazetki szkolnej. Prosimy o wyrozumiałość podczas czytania. Dopiero się uczymy.

• KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

• W bibliotece szkolnej trwa kolejny ,,Kiermasz Taniej Książki”. Za niewielkie pieniądze można kupić pięknie wydane, kolorowe książeczki. Serdecznie zapraszamy :)

• PIĄTKOWE CZYTANIA

• W naszej szkole rozpoczęła się akcja czytelnicza ,,Piątkowe czytania” adresowana do dzieci z klas młodszych. W tym roku będą to ,,Spotkania z detektywem Pozytywką”. Przygody sympatycznego detektywa z pewnością zachęcą uczniów do wypożyczania również innych, ciekawych książek z naszej, szkolnej biblioteki :)