• Nagrody i sypendia dla najlepszych

• W przededniu zakończenia roku szkolnego wręczyliśmy uczniom nagrody za osiągnięcia w konkursach, stypendia sportowe oraz naukowe. Nazbierało się tego sporo. Gratulujemy Wam zapału i uzdolnień.

• Gala sportu

• Z radością i dumą informujemy, że nasi uczniowie we współzawodnictwie sportowym Szkół Podstawowych klas 7-8 Powiatu Kamiennogórskiego zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców zajęli III miejsce.

Dzisiaj na XX Powiatowym Spotkaniu Mistrzów Sportu Szkolnego, za wybitne osiągnięcia sportowe, nagrody otrzymała reprezentacja chłopców w składzie: Kacper Berdechowski, Tymon Czuba, Filip Homoncik, Karol Kluczyński, Szymon Książek, Szymon Mika, Gabriel Olszewski, Jan Pabis, Oliwier Woźniak, Bruno Zając, Damian Janor oraz Szymon Głowiński. Uczniowie zajęli drugie miejsce w finale dolnośląskim unihokeja chłopców. Opiekunem naszych sportowców jest Pan Paweł Szwaja.

Tytuły bardzo dobrego sportowca otrzymały nasze uczennice: Oliwia Dubiel, Patrycja Jakubowska, Zofia Kołodziej, Maja Migacz, Julia Mokrzycka, Barbara Popko, Martyna Sierek, Zuzanna Staś, Maria Wondołowska, Oliwia Wyrostek. Opiekunem dziewcząt jest Pani Krystyna Piotrowska.

Gratulujemy.

• Micro City Kids

• Kolejny raz na naszym przyszkolnym parkingu stanęło Micro City Kids. Tym razem lekcji przedsiębiorczości uczyli się najmłodsi uczniowie gminnych szkół.

• Bezpieczne wakacje

• 13.06.2023r. gościliśmy przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji. Mł. asp. Elwira Hajduga przeprowadziła pogadankę na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, uwrażliwiła uczniów na niebezpieczeństwa czyhające w trakcie beztroskiego wypoczynku, a także niebezpieczeństwa podczas przechodzenia przez pasy czy podczas jazdy rowerem, jak i przestrzegała przed niebezpiecznymi zachowaniami osób dorosłych, które mogą wyrządzić krzywdę dzieciom. Na koniec uczniowie otrzymali ulotki dotyczące bezpieczeństwa w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Dziękujemy za cenne wskazówki.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

• Wczoraj obchodziliśmy Dzień Dziecka.

Było wesoło, kolorowo i tanecznie.

Nie obyło się bez zabaw, konkursów i tańców ….

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego ważnego dnia.

• Rajd szkolny

• 29 maja 2023 r. po raz 17-ty wyruszyliśmy na Szkolny Rajd dla upamiętnienia Wielkiego Autorytetu i Wychowawcy św. Jana Pawła II.

Było to wyjątkowe doświadczenie dla nas wszystkich. Uświadomiliśmy sobie jak Papież był blisko ludzi młodych, słuchał ich, udzielał im rad i zachęcał do wiary. Wielu wzruszeń dostarczyło nam kazanie ks. Łukasza.

A to głos uczestników, uczennic z klas VI: „Bardzo nam się podobało, było zabawnie, miło, bardzo dobrze się bawiłyśmy. Czas bardzo szybko zleciał. Zanim się obejrzałyśmy, już trzeba było wracać. Z chęcią poszłybyśmy jeszcze raz.”

To był wspaniały dzień!!

Na pytanie „Co nam się nie podobało?" padła tylko jedna odpowiedź: „To chyba tylko to, że było za krótko”.