• Do Hymnu

• Nasi uczniowie klas 4-8 wzięli udział w przesłuchaniu konkursowym: Do Hymnu. Uczniowie wykonali Hymn Państwowy oraz dwie pieśni hymniczne: Rotę i pieśń My, Pierwsza Brygada.

Do Hymnu to ogólnopolski konkurs skierowany dla szkół podstawowych organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA.

• Spotkanie z przedstawicielami policji i zespołu kuratorów zawodowych

• Dnia 26 października odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji i zespołu kuratorów zawodowych z Kamiennej Góry. Prelekcja dotyczyła zapobieganiu agresji w szkole.Uczniowie klas IV - VIII zapoznali się z konsekwencjami za czyny i wykroczenia karalne dokonywane przez małoletnich na terenie szkoły i poza nią.

• Ślubowanie

• 20 października najmłodsi uczniowie naszej szkoły złożyli ślubowanie w obecności dyrekcji, rodziców, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów.

Mamy nadzieję, że będą się dobrze czuli w naszej szkole.

• Porządki na cmentarzu

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczniowie naszej szkoły spotkali się na cmentarzu krzeszowskim w celu uporządkowania zaniedbanych i zapomnianych grobów. Przynieśli worki, rękawice i narzędzia ogrodnicze. Wykazali się zaangażowaniem i pracowitością przy wyrywaniu trawy i chwastów. Radością napawa fakt, że potraktowali ten czas na sprzątanie cmentarza jako lekcję szacunku i pamięci o przodkach. Uczniom biorącym udział w pracach porządkowych dziękujemy za sumienność i zaangażowanie