W dniu 19 października 2022 roku uczniowie klas 1a, 1b oraz 3a wzięli udział w wycieczce do Wrocławia.
Wycieczka została zorganizowana dzięki dofinansowaniu, które otrzymaliśmy w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”.
Najpierw udaliśmy się do najwyższego budynku we Wrocławiu Sky Tower, gdzie mieści się Kolejkowo - największa makieta kolejowa w Polsce. Podziwialiśmy piękne miniatury najbardziej rozpoznawalnych miejsc Wrocławia i Dolnego Śląska.
Po posiłku odwiedziliśmy wrocławskie ZOO i obserwowaliśmy niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Największe wrażenie zrobiło Afrykarium, a szczególnie pływające nad głowami rekiny oraz płaszczki.
Do Krzeszowa wróciliśmy wieczorem zmęczeni, ale pełni wrażeń.