• Szkoły Pełne Talentów

• Dotarła do nas paczka niespodzianka, a w niej instrumenty do zajęć muzycznych oraz materiały papiernicze do zajęć plastycznych.  Wszystko to dzięki tym, którzy przekazali dla nas Talenciaki w ramach akcji Lidla - Szkoły Pełne Talentów. Wszystkim bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc i wsparcie.

• Pożegnanie Oli

• Z bólem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 21 stycznia nagle odeszła do Pana Ola Wyrostek, uczennica naszej szkoły.

Olu, miniony piątek był ostatnim wspólnym dniem, który przeżyliśmy w naszej szkolnej społeczności. Dziękujemy za dar Twojego życia, za to, że mogliśmy Cię poznać i wspólnie budować każdy dzień. Pozostaniesz w naszych sercach i naszej pamięci, spoczywaj w pokoju.

Rodzicom, Rodzeństwu, Dziadkom i wszystkim bliskim składamy wyrazy współczucia.

Łączymy się z Wami w bólu i smutku.

Dyrekcja z całą społecznością szkolną Szkoły Podstawowej w Krzeszowie.

kazanie_pogrzebowe.docx​​​​​​​

• mLegitymacja

• Nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja.

mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie będąca częścią aplikacji mObywatel. Jest bezpiecznym, nowoczesnym i bezpłatnym narzędziem, które – identycznie jak papierowa legitymacja – poświadcza uprawnienia uczniów do ulgowych przejazdów kolejowych czy autobusowych.

dokumenty:

mLegitymacja.docx