• Koncert na zakończenie rekolekcji.

• „Wielki Post, Wielki Post… budujemy nowy most …” udzielił nam się entuzjazm i radość, którą podzielił się z nami ks. Jakub Bartczak. Dziękujemy za koncert, ks. Jakub przyjechał na spotkanie z dziećmi i młodzieżą w odpowiedzi na zaproszenie ks. proboszcza M. Kopko.

• Paczka Kulturowa

• La Parra - miasteczko w Hiszpanii, w rejonie Estremadura, w prowincji Badajoz. W La Parra jest szkoła z niesamowitymi nauczycielami i uczniami, z którymi stworzyliśmy projekt ,,Paczka Kulturowa". Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś ciekawego o mieszkańcach Hiszpanii to zapraszamy was na wystawę w pracowni językowe.

• Palmy wielkanocne

• Pod fachowym okiem p. Lucyny Wilk przy wsparciu p. Aleksandry Piestrzyńskiej silny zespół ósmoklasistów przygotowuje się do konkursu na wielkanocną palmę. Dziękujemy za zaangażowanie, jesteśmy pod wrażeniem i trzymamy kciuki.

• Akcja "Zajączek"

• Szanowni Państwo! Nasza szkoła wraz z Młodzieżową Radą Gminy chciałaby włączyć się w akcję "Zajączek" dla domu dziecka. Zbiórka potrwa do 24 marca.

Dziękujemy za każdą pomoc i liczymy na Państwa serc.

• Dzień Kobiet

• Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klas 5 pod opieką p. Dąbrowskiej i p. Wasilewskiej przygotowali program artystyczny

Poniżej częściowa relacja z tego wydarzenia:)

Nagranie i montaż: Oliwier Woźniak z klasy 8b:)

• Pasowanie na czytelnika

• W bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste ,,Pasowanie na czytelnika" przygotowane przez Marysię Dyczkowską, Lenę Kuźmę, Lenę Wieloch, Julię Wilk i Alę Wyrostek z Koła Miłośników Biblioteki, pod czujnym okiem pani bibliotekarki. Mamy nadzieję, że ,, Spotkanie z bajką" podobało się uczniom klas drugich i będą chętnie odwiedzali naszą bibliotekę.

• Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa

• W sali Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzeszowie odbyła się dziś (piątek, 3 marca) piąta edycja Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa, pod hasłem „Człowiek człowiekowi człowiekiem”. Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach kampanii społecznej obejmującej cykl działań informacyjno-edukacyjnych skierowanych do społeczności gminy Kamienna Góra, takich jak budowanie więzi i integracji uczniów z różnych środowisk, rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole czy kształtowanie poczucia wspólnoty i odpowiedzialności.

Organizatorem wydarzenia była Gmina Kamienna Góra, a uczestniczyło w nim kilkaset uczniów i nauczyciele klas 4-8 szkół podstawowych z terenu gminy.

Wydarzenie prowadzili Krzysztof Wojtas i Maciej Regewicz. W programie znalazł się m.in. quiz obejmujący wiedzę o gminie Kamienna Góra, konkurs „Żywe obrazy” czy wspólne wykonanie piosenki „Człowiek człowiekowi człowiekiem”.

Posłuchaj piosenki „Człowiek człowiekowi człowiekiem”: https://czadrow24.pl/mlodziezowe-forum-bezpieczenstwa-3

• Serca dla seniorów - 10.02.2023 r.

• Dobrze widzi się tylko sercem! ❤️
            W myśl tej zasady uczniowie z klasy 6a i 6b ozdabiali przed fariami serduszka walentynkowe z masy solnej przygotowane specjalnie dla naszych przyjaciół z Domu Seniora Willmannowa Pokusa.